Įdarbinimo
agentūra

Istorija

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla – personalo atranka ir laikinojo įdarbinimo paslaugos. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir  Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų tikslas – padėti darbo ieškantiems asmenims greičiau įsilieti į darbo rinką, siūlant lanksčias darbo sąlygas ar ne pilną darbo laiką, siekiant efektyvesnių verslo įmonių rezultatų ir pokyčių darbo rinkoje. Tikslo siekiame būdami:

  • Profesionalūs. Mes vertiname profesionalumą ir kokybę bei siekiame ilgalaikio ir glaudaus bendradarbiavimo su kiekvienu iš savo klientų. Mes laikomės griežtų standartų ir vykdome visus savo įsipareigojimus.
  • Veržlūs. Mūsų tikslas – siūlyti ir teikti aukščiausios kokybės personalo sprendimus. Sau keliame ambicingus tikslus ir visuomet stengiamės juos vykdyti bei viršyti.
  • Pažangūs. Nuolat taikome novatoriškus ir optimalius sprendimus siūlydami paslaugas savo klientams. Nuolat tobuliname savo metodologiją, darbo įrankius bei procesus. Kiekvienam darbuotojui keliamas tikslas tobulėti, siekiant kuo profesionaliau aptarnauti Klientą.