Ieškantiems
darbo

Karjeros konsultavimas

Karjeros konsultavimas – siekis padėti kandidatams atrasti savo svajonių darbą

Karjeros krypties nebūtinai ieško ką tik mokyklą pabaigę ar tebe studijuojantys asmenys, net ir sėkmingai dirbančio darbuotojo ar vadovo darbe išaušta tokia diena, kai tenka atsidurti kryžkelėje. Tuo metu ateina suvokimas, jog karjeros srityje norisi kažko naujo, kažko daugiau nei yra dabar. O galbūt jūs jau ilgai dirbate toje pačioje įmonėje, toje pačioje pozicijoje ir pagaliau atėjo laikas kažką pakeisti? Norite tobulėti? Norite naujų karjeros iššūkių? Tačiau dvejojate, nes nežinote nuo ko pradėti naujo darbo paieškas? Simplika komanda pakonsultuos jus, kaip sėkmingai realizuoti savo darbo rinkoje.

Simplika – tai darbuotojų paieškos ir atrankos įmonė, kuri padės Jums susirasti tokį darbą, apie kurį jau seniai svajojate. Šiuo metu savo Klientams ieškome įvairių sričių specialistų – nuo asistentų iki vidutinio lygio specialistų. Simplika teikia laikinojo įdarbinimo ir personalo atrankos paslaugas, todėl savo Kandidatams galime pateikti įvairių darbo pasiūlymų: darbą nepilnai darbo dienai, papildomą, pamaininį darbą arba ilgalaikes karjeros perspektyvas. Mūsų Klientų ratą sudaro tiek Lietuvos įmonės, tiek tarptautinės korporacijos, dirbančios įvairiausiose srityse.

Tiems, kurie nori siekti karjeros, keisti esamas darbo pozicijas ar susirasti naują darbą, tačiau nepasitiki turimais įgūdžiais reprezentuodami save darbdaviui, taip pat tiems, kurie tiesiog nori pasidomėti, kokios asmens savybės šiandien darbo pokalbiuose padeda daugiausiai, reikėtų pasikonsultuoti su  profesionaliais karjeros konsultantais.

Kas yra karjeros konsultavimas?

Karjeros konsultavimas – tai puiki galimybė konsultacijų metu, kartu su karjeros konsultantu, aptarti jums svarbius gyvenimiškus klausimus ar dėl būsimos karjeros kylančias abejones, priimti sprendimus bei įveikti užklumpančius sunkumus. Taip pat, konsultantas padės jums gauti reikiamą informaciją, susijusią su studijomis, profesijomis, įsidarbinimu ir pan.

Karjeros patarimai skirti padėti kandidatui įveikti iškylančius iššūkius ir efektyviai tvarkyti savo gyvenimą tiek asmeninėje, tiek profesinėje srityse.

Kaip vyksta karjeros konsultavimas?

Karjeros konsultavimas gali vykti nuotoliniu būdu arba gyvo susitikimo su konsultantu metu. Tad jei jums reikalingi patarimai dėl būsimos karjeros, susisiekite su mumis ir Simplika konsultantas:

 • paskirs laiką aptarti Jūsų karjeros planus ir pristatys darbo pasiūlymus;
 • pateiks informaciją apie darbdavių poreikius;
 • padės Jums sudaryti ar koreguoti CV, jei to reikia;
 • pagal specialų pasiūlymą gali pristatyti Jūsų kandidatūrą Simplika Klientams;
 • patars, kaip elgtis pokalbio metu;
 • po Jūsų pokalbio su darbdaviu, informuos apie pokalbio rezultatus;
 • užtikrins Jūsų duomenų konfidencialumą.

Kam paprastai reikalingi karjeros patarimai?

Karjera – tai tokia sritis, kurios dinamika verčia kasmet iš naujo peržvelgti tiek patį save, tiek savo tolimesnius tikslus darbo rinkoje. Tiems, kurie ieško naujų karjeros iššūkių, vertina savo galimybes pakeisti poziciją ar net darbo sritį, o gal ruošiasi svarbiam darbo pokalbiui, būtinas karjeros konsultanto vertinimas iš šalies. Pagrindinis individualių karjeros konsultacijų tikslas – ištirti bei atskleisti esamos darbo rinkos ir karjeros siekiančio asmens galimybes.

Karjeros konsultavimas paprastai reikalingas asmenims, planuojantiems keisti esamą darbovietę, svarstantiems persikvalifikavimo galimybes bei kitiems, darbo ieškantiems asmenims.

Konsultacijų karjeros klausimais metu:

 • pažinsite savo stipriąsias ir silpnąsias puses;
 • išsigryninsite su ateities pasirinkimais susijusius savo poreikius, norus ir galimybes;
 • išsiaiškinsite, ką gebate daryti geriausiai ir kam esate gabūs;
 • apsispręsite rinkdamiesi karjeros kelią;
 • pasirinksite savo vertybes ir asmenybę atitinkančią specialybę;
 • išmoksite kaip parengti CV, kuris praeitų pirmąjį atrankos etapą;
 • sužinosite, kaip kandidatas privalo rengtis ir elgtis karjeros pokalbio metu;
 • aptarsite kaip pokalbių metu bendrauti su būsimu darbdaviu;
 • ir t.t.

Karjeros konsultacijų metu suteikiami ir praktiniai patarimai, kurie padeda išsiaiškinti kokius darbuotojus labiausiai vertina geidžiamiausių įmonių vadovai, ir kokių asmens savybių savo darbuotojuose ieško pažangiausių sričių lyderiai.

Personalo atrankos agentūros Simplika konsultantai, dirbdami su daug pasiekusių įmonių darbdaviais, sukaupė didelį bagažą vertingos patirties, kuria, darbo paieškos konsultacijų metu, dalijasi su kandidatais ir užtikrina jiems sėkmę būsimame darbo pokalbyje.

Simplika seserinė įmonė „CVO Recruitment“

Įdarbinimo agentūra Simplika savo klientams nori pasidžiaugti, kad profesionalią karjeros konsultavimo paslaugą suteikia ir Simplika seserinė įmonė „CVO Recruitment“. 4 darbo valandų trukmės karjeros konsultacijos metu Jums bus suteikiamos šios paslaugos:

 • profesionalaus CV sudarymas;
 • motyvacinis laiškas, kada jo reikia ir koks jis turi būti;
 • Jūsų virtualaus įvaizdžio sutvarkymas (LinkedIn ir kt.);
 • darbo rinkos, specifinės industrijos apžvalga;
 • darbo paieškos plano sudarymas;
 • kontakto palaikymas 30 dienų po konsultacijos.

Kartu bendradarbiaudami, mes padėsime jums parengti profesinės karjeros planą, įvertinsime jūsų lūkesčius bei atskleisime realias galimybes šiandienos darbo rinkoje. Taip pat padėsime parengti konkurencingą gyvenimo aprašymą, drauge sukursime reprezentatyvų LinkedIn profilį, nurodysime geriausius darbo paieškos metodus ir visapusiškai paruošime jus naujiems karjeros pokyčiams.

Atraskite save iš naujo padedami Simplika karjeros konsultavimo specialistams. Jūs be jokių problemų galite turėti savo svajonių darbą ar pakilti karjeros laipteliais toje pačioje įmonėje, kurio jau dirbate kelerius metus. Tereikia žengti kelis žingsnius ir dėl savo karjeros pasikonsultuoti su nešališkais specialistais. Profesionalūs patarimai ir konsultacija karjeros klausimais suteiks jums pagalbą toliau efektyviai įsilieti į darbo rinką bei užtikrintai žengti užsibrėžtų tikslų link.

Pasinaudokite šia puikia galimybe ir susisiekite su mūsų konsultantais.

Jūsų patogumui:

 • konsultacijos karjeros klausimais vykdomos Simplika biure Vilniuje, T. Narbuto g. 5. Su konsultantais galite susisiekti tel. +370 5 2725587 ir el. paštu darbas@simplika.lt;
 • taip pat ir Kaune Lydos g. 4-3, įsikūrusiame Simplika biure, kurio kontaktai yra tel. +370 620 17 909 ir el. paštas kaunas@simplika.lt.

Mūsų tikslas – padėti savo klientams, nesukeliant jiems papildomų rūpesčių. Tad jeigu jūs esate iš kito miesto – tai ne kliūtis su mumis bendradarbiauti, nes Simplika konsultantai dirba visoje Lietuvoje. Susisiekite, o mes padarysime viską, kas mūsų galioje!

Simplikos pagalba radau kelias skirtingas darbovietes. Tai įmonė, kuri pasižymi profesionalumu ir paslaugumu. Jos darbuotojos yra lanksčios, laisvai prisitaiko prie klientui patogaus laiko, gali kuruoti pokalbius ir telefonu ir gyvai. Alga visada išmokama greitai ir tiksliai. Su Simplika bendradarbiauti – tikras malonumas.

Kasparas Kučinskas

kasparas-kucinskas_834-21c9069c1ffafb1853c3847645158a96.JPG


Dalyvavau Simplika organizuojamame grupiniame pokalbyje į Junior Operations Officer poziciją Danske Bank. Tai buvo mano pirmas grupinis darbo pokalbis. Labai smagi patirtis. Žmonių būrys padeda prisistatyti – smagu turėti publiką. Ir niekas nemelavo sakydamas, kad galbūt visi po pokalbio tapsime kolegomis, kadangi net pusė to paties grupinio pokalbio dalyvių buvo įdarbinti. Taip pat, jei teko turėti blogos darbo pokalbių patirties, grupinį pokalbį galėčiau rekomenduoti kaip atgaivą sielai.

Arnas

arnas-pilka_6607-750ea105861d6d524ff6d96a7f377808.jpg
Susisiekite su mumis ir mes Jums taip pat padėsime. Nedvejokite!