Ieškantiems
darbo

Karjeros konsultavimas

Siekis padėti kandidatams

Simplika yra darbuotojų paieškos ir atrankos įmonė, padedanti Jums susirasti darbą, apie kurį svajojate. Šiuo metu savo Klientams ieškome įvairių sričių specialistų – nuo asistentų iki vidutinio lygio specialistų. Simplika teikia laikinojo įdarbinimo ir atrankos paslaugas, todėl savo Kandidatams galime pateikti įvairių darbo pasiūlymų: darbą nepilnai darbo dienai, papildomą, pamaininį darbą arba ilgalaikes karjeros perspektyvas. Mūsų Klientų ratą sudaro tiek Lietuvos įmonės, tiek tarptautinės koorporacijos, dirbačios įvairiausiose srityse.

Simplika konsultantas:

  • Paskirs laiką aptarti Jūsų karjeros planus ir pristatys darbo pasiūlymus;
  • Pateiks informaciją apie darbdavių poreikius;
  • Padės Jums sudaryti ar koreguoti CV, jei to reikia;
  • Pristatys Jūsų kandidatūrą Simplika Klientams;
  • Patars, kaip elgtis pokalbio metu;
  • Po Jūsų pokalbio su darbdaviu, informuos apie pokalbio rezultatus;
  • Užtikrins Jūsų duomenų konfidencialumą.

Simplikos pagalba radau kelias skirtingas darbovietes. Tai įmonė, kuri pasižymi profesionalumu ir paslaugumu. Jos darbuotojos yra lanksčios, laisvai prisitaiko prie klientui patogaus laiko, gali kuruoti pokalbius ir telefonu ir gyvai. Alga visada išmokama greitai ir tiksliai. Su Simplika bendradarbiauti – tikras malonumas.

Kasparas Kučinskas

kasparas-kucinskas_834-21c9069c1ffafb1853c3847645158a96.JPG


Dalyvavau Simplika organizuojamame grupiniame pokalbyje į Junior Operations Officer poziciją Danske Bank. Tai buvo mano pirmas grupinis darbo pokalbis. Labai smagi patirtis. Žmonių būrys padeda prisistatyti – smagu turėti publiką. Ir niekas nemelavo sakydamas, kad galbūt visi po pokalbio tapsime kolegomis, kadangi net pusė to paties grupinio pokalbio dalyvių buvo įdarbinti. Taip pat, jei teko turėti blogos darbo pokalbių patirties, grupinį pokalbį galėčiau rekomenduoti kaip atgaivą sielai.

Arnas

arnas-pilka_6607-750ea105861d6d524ff6d96a7f377808.jpg
Susisiekite su mumis ir mes Jums taip pat padėsime. Nedvejokite!