Paslaugos
verslui

Klientų atvejai


ConnectPay: asistentai techniniam darbui

Asistentas techniniam darbui

ConnectPay  ̶  sparčiai auganti kompanija, teikianti bankines paslaugas internetiniams verslams.

Įdarbintų asmenų skaičius: 2

Vieta: Vilnius, Lietuva

Mūsų vaidmuo: personalo atranka ir paieška, laikinas įdarbinimas

TIKSLAS
Mūsų tikslas buvo, naudojantis Simplika laikinojo įdarbinimo paslauga, surasti klientui laikiną darbuotoją, padėsiantį atlikti techninį rutininį darbą įmonės programos keitimo metu. Darbo apimtys ir užduotys aiškiai numatytos prieš prasidedant projektui. Taip pat buvo įsivertintas lankstumas, kad reikalui esant ir atsiradus padidėjusiam/sumažėjusiam darbo krūviui, būtų galima projektą pratęsti arba nutraukti anksčiau.

PROCESAS
Prieš pradedant atrankos bei įdarbinimo procesą, mes su ConnectPay atstovais aptarėme jų situaciją, išsiaiškinome lūkesčius būsimam darbuotojui ir supažindinome juos su procesais, kuriuos vykdome laikinojo įdarbinimo metu.

2020 metų vasario pradžioje pradėjome darbuotojo paiešką „Simplika“ kanaluose ir savaitės bėgyje kandidatai buvo pristatyti klientui. ConnectPay buvo suteikta galimybė savarankiškai įsivertinti pasiūlytus kandidatus bei nuspręsti, kuris jų yra tinkamiausias tapti laikinu komandos nariu.

Atrinktas ConnectPay darbuotojas buvo įdarbintas, naudojantis „Simplika“ laikinojo įdarbinimo paslauga, kurios metu mes administruojame visą įdarbinimo procesą bei dokumentaciją pagal vietinius darbo įstatymus, taip pat rūpinamės buhalteriniu darbuotojo užmokesčio procesu.

REZULTATAS
Iškeltas tikslas buvo pasiektas – sėkmingai įvykdėme asistento atranką ir pasirūpinome įdarbinimo procesu. Atrinktas asmuo įmonei palengvino persiorientavimo į kitą programą procesą, išpildė visus jų keliamus lūkesčius, tad su juo buvo tęsiami darbiniai santykiai dėl kitų papildomų techninių užduočių.

REKOMENDACIJA
ConnectPay – jauna, sparčiai auganti finansinių paslaugų kompanija. Nuolat ieškome naujų sprendimų kaip efektyvinti savo veiklą ir neseniai išbandėm Simplika kompanijos laikinojo įdarbinimo paslaugas. Šia paslauga likome labai patenkinti, tai leido sutaupyti laiką ir greitai išspręsti technines užduotis. Puiki Simplika komanda, aiški komunikacija ir laiku gaunama informacija. Ačiū!
DIANA RAZMIENĖ
HR Manager

THERMO FISHER SCIENTIFIC BALTICS: technikų komanda

Technikų komanda

Thermo Fisher Scientific Baltics – pasaulyje lyderiaujančios, produktus ir paslaugas mokslui teikiančios tarptautinės kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai.

Įdarbintų asmenų skaičius: 17

Vieta: Vilnius, Lietuva

Mūsų vaidmuo: personalo atranka ir paieška, laikinas įdarbinimas


TIKSLAS
Mūsų tikslas buvo, naudojantis Simplika personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo paslaugomis, padėti klientui terminuotam projektui surasti darbuotojus bei pasirūpinti jų įdarbinimo procesais.

PROCESAS
Su Thermo Fisher Scientific Baltics anksčiau bendravome dėl personalo atrankos paslaugų. Bendradarbiavimo eigoje pasidalinome su įmone informacija ir apie laikinojo įdarbinimo pranašumus planuojant biudžetą dėl padidėjusio darbuotojo poreikio, lankstumo priimant ir atleidžiant darbuotojus pagal numatomo projekto terminą ir apimtis, galimybė įsidarbinti pačius geriausius darbuotojus pas save pasibaigus laikinam projektui (sutaupomas laikas paieškai, atrankai, įdarbinimui ir įvedimo procesui). Taip pat esame atsakingi viso projekto metu pakeisti išėjusį iš darbo darbuotoją, užtikriname teisingą suminę darbo laiko apskaitą ir tvarkome reikalingą dokumentaciją.

Vykdydami aktyvią darbuotojų paiešką, mes komunikavome su įmonės atstovais apie situaciją esančią darbo rinkoje, kandidatų lūkesčius ir atsiliepimus, bei dalinomės prognozėmis į ateitį dėl projekto terminų įgyvendinimo. Darbuotojų atrankos ir testavimo procesą adaptavome pagal tai, kokį klientas vykdo pas save. Tokiu būdu užtikrinome kiek įmanomą, tokią pačią kandidatų patirtį viso įdarbinimo metu ar tai būtų mūsų kandidatas ir darbuotojas, ar Thermo Fisher Scientific Baltics. Glaudžiai bendradarbiaudami su personalo komanda, per pirmąjį mėnesį ištestavome bei atrinkome 11 technikų, kurie srautais prisijungė prie projekto veiklos.

Nauji Thermo Fisher Scientific Baltics darbuotojai buvo įdarbinti, naudojantis „Simplika“ laikinojo įdarbinimo paslauga, kurios metu mes administruojame visą įdarbinimo procesą bei dokumentaciją pagal vietinius darbo įstatymus, pravedame saugos instruktažus, taip pat rūpinamės buhalteriniu darbuotojo užmokesčio procesu.

REZULTATAS
Iškeltas tikslas buvo pasiektas ir per pirmąjį mėnesį mums pavyko atrinkti bei įdarbinti 11 darbuotojų. Šiai dienai ir toliau tęsiame glaudų bendradarbiavimą su įmone, užpildydami naujas ir pasikartojančias pozicijas.

REKOMENDACIJA
„Thermo Fisher Scientific Baltics” bendradarbiavo su „Simplika“ įmone siekiant pritraukti reikiamus kandidatus ir laikinai įdarbinti atrinktus darbuotojus. „Thermo Fisher Scientific Baltics“ personalo komandą sužavėjo „Simplika“ atstovių profesionalumas, greita komunikacija. Atrankų metu „Simplika“ komanda ne kartą buvo atvykusios į „Thermo Fisher Scientific Baltics“ įmonę siekiant išsiaiškinti pozicijoms keliamus reikalavimus, susipažinti su kandidatų būsima darbo vieta bei vadovais. „Simplika“ personalo atstovės kandidatus pristatydavo laiku, kandidatai atitikdavo aptartus reikalavimus pozicijoms. „Thermo Fisher Scientific Baltics“ džiaugiasi sėkmingu bendradarbiavimu, tikisi sklandaus bendradarbiavimo ateityje ir rekomenduoja „Simplika“ įmonę kaip atsakingų ir profesionalių narių komandą.
Personalo direktorė 
Daiva Lubinskaitė-Trainauskienė

OpSec Security (Markmonitor): nuo jaunesniųjų duomenų analitikų iki finansų specialistų

Nuo jaunesniųjų duomenų analitikų iki finansų specialistų

OpSec Security  ̶  rinkos lyderiai prekės ženklo apsaugos srityje, teikianti paslaugas bei IT sprendimus, kurie padeda stebėti autorinių teisių pažeidėjų veiklą internete. Įsikūrusi Kopenhagoje, Danijoje, įmonė dirba su verslais iš daugiau nei 20 šalių visame pasaulyje, užsiimančiais filmų, muzikos gamyba ir teise.

Įdarbintų asmenų skaičius: 101

Vieta: Vilnius, Lietuva

Mūsų vaidmuo: personalo atranka ir paieška, laikinas įdarbinimas

TIKSLAS
Mūsų tikslas buvo, naudojantis Simplika laikinojo įdarbinimo paslauga, padėti klientui įdarbinti turimus bei atrinkti naujus specialistus terminuotam laikotarpiui, taip siekiant sumažinti jaunesniųjų specialistų kaitą įmonėje.

PROCESAS
Prieš pradedant atrankos bei įdarbinimo procesus, mes su OpSec Security atstovais aptarėme laikinojo įdarbinimo paslaugą, jos eigą, išsiaiškinome kliento lūkesčius bei priežastis, kuo yra naudinga laikinojo įdarbinimo paslauga, kokias įmonės problemas ji išsprendžia. Taip pat pristatėme savo atsakomybes partnerystės metu, tai yra – darbuotojų dokumentų administravimas, aptarnavimas administraciniais klausimais, darbo laiko apskaita bei darbuotojo darbo užmokesčio administravimas.

Vykdydami personalo atrankos bei laikinojo įdarbinimo projektus, mes palaikėme nuoseklią komunikaciją su įmone. Glaudžiai bendraudami su Opsec Security, mes nuolat tikslinomės įmonės lūkesčius darbuotojų atžvilgiu bei atlikome kandidatų testavimą pagal kliento duotas papildomas užduotis, atskleidžiančias kandidato gebėjimą apdoroti duomenis, analitinius įgūdžius, atidumą detalėms, bei kompiuterinio raštingumo gebėjimus.

Savo partnerystę pradėjome 2014 metais ir padėjome klientui surasti bei įdarbinti įvairių pozicijų atstovus: jaunesniuosius duomenų analitikus, jaunesniuosius asistuojančio palaikymo inžinierius (jaunesniuosius IT specialistus, kurie orientuojasi į tiesiogines transliacijas), taip pat finansų specialistai. Ir toliau palaikome bendradarbiavimą ir, teikdami laikinojo įdarbinimo paslaugą, užpildome naują bei pasikartojantį „back office“ pozicijų poreikį.

REZULTATAS
Nuo partnerystės pradžios mes padėjome klientui surasti, atrinkti ir įdarbinti jau 101 asmenį. Dėl efektyvių personalo atrankos, komunikacijos ir laikinojo įdarbinimo procesų, mums pavyko operatyviai atlikti pakeitimus darbuotojui išėjus, padėti klientui suvaldyti kaitą įmonės viduje,  o įdarbintiems laikiniems darbuotojams buvo suteikta galimybė augti įmonėje.

REKOMENDACIJA
„Džiaugiamės bendradarbiaudami su Simplika net nuo 2014 metų. Prieš šešerius metus sėkmingai startavome darbuotojų nuomos projektą su Simplika ir bendradarbiaujame iki šiol. Simplika mums padeda vykdyti darbuotojų atrankas bei teikia darbuotojų nuomos paslaugas. Daugelis Simplikos pasiūlytų ir atrinktų kandidatų pasirodė itin lojalūs, parodė puikius darbo rezultatus ir vėliau sėkmingai buvo įdarbinti mūsų įmonėje.
Simplikoje dirba šauni, inovatyvi, lanksti ir profesionali komanda. Rekomenduojame Simpliką kaip patikimą partnerį, kompetentingą konsultantą darbuotojų paieškos, įdarbinimo ar darbo rinkos situacijos analizės klausimais.“
UAB „OpSec Online“ Operacijų sk. vadovė
Ramunė Mikalauskienė

Tarptautinė farmacijos kompanija: biuro darbuotojai

Biuro darbuotojai

Tarptautinė biomedicinos srityje veikianti kompanija, turinti virš 100 000 darbuotojų, dirbančių daugiau nei 100 šalių.

Įdarbintų asmenų skaičius: 8

Vieta: Vilnius, Lietuva

Mūsų vaidmuo: personalo atranka ir paieška, laikinas įdarbinimas, laikinos administratorės (-iaus) paslaugos

TIKSLAS
Mūsų tikslas buvo, naudojantis Simplika personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo paslaugomis, padėti klientui, turinčiam apribojimų dėl darbuotojų skaičiaus, atrinkti ir įdarbinti papildomų administracijos darbuotojų.

PROCESAS
Prieš pradedant darbuotojo paiešką, mes susitikome su įmonės atstovais ir aptarėme susiklosčiusią situaciją dėl darbuotojų skaičiaus apribojimo atvejo jų įmoneje ir išsiaiškinome kliento lūkesčius ieškomam darbuotojui bei aptarėme proceso eigą. Atstovams buvo pristatyta laikinojo įdarbinimo paslauga ir jos procesai.

Išsiaiškinus kliento lūkesčius buvo pradėta darbuotojo paieška įvairiuose kanaluose. Kandidatams buvo vykdomi darbo pokalbiai, duodamos atlikti praktinės užduotys, padedančios atskleisti asmens kruopštumo bei atidumo detalėms savybes. Kadangi klientas išreiškė norą savarankiškai įvertinti atrinktus kandidatus, antrasis kandidatų pokalbis vyko kliento įmonėje, kur buvo atrinktas tinkamiausias kandidatas.

Nauja įmonės darbuotoja buvo įdarbinta naudojantis „Simplika“ laikinojo įdarbinimo paslauga, kurios metu mes administruojame visą įdarbinimo procesą bei dokumentaciją pagal vietinius darbo įstatymus, pravedame saugos instruktažus, taip pat rūpinamės buhalteriniu darbuotojo užmokesčio procesu.

REZULTATAS
Pirmuoju etapu mums sėkmingai pavyko surasti ir įdarbinti administracijos darbuotoją. Su įmone bendradarbiavimas dėl kitų pozicijų buvo tęsiamas toliau, o atrinktai darbuotojai išėjus motinystės atostogų, klientas kreipėsi dėl laikinai samdomos administratorės (-io) paslaugos, suteikiančios galimybę užtikrinti nenutrūkstamą kasdienį darbą darbuotojų atostogų, ligos arba motinystės atostogų metu.

ORA 7: nuo padalinio vadovo iki transporto specialisto

Nuo padalinio vadovo iki transporto specialisto

ORA 7  ̶  Prancūzijoje įsikūrusi ir jau 13 metų sėkmingai veikianti Prancūzijos kapitalo transporto kompanija, kurios specializacija yra prekyba mažai naudotomis transporto priemonėmis.

Įdarbintų asmenų skaičius: 3

Vieta: Kaunas, Lietuva

Mūsų vaidmuo: personalo atranka ir paieška, laikinas įdarbinimas

TIKSLAS
Mūsų tikslas buvo, naudojantis Simplika laikinojo įdarbinimo paslaugomis, padėti klientui, neturinčiam buveinės Lietuvoje, įdarbinti asmenį, sutvarkant visus jo įdarbinimo dokumentus, taip pat užtikrinti darbo užmokesčio ir kitų susijusių mokėjimų apskaitą. Taip pat padėti pasirūpinti biuro nuoma, bei kitų tiekėjų (komunikacijos paslaugos, kuro kortelės, kita) administravimu.

PROCESAS
Prieš pradedant įdarbinimo procesą, mes susitikome su ORA 7 atstovais bei aptarėme ir supažindinome juos su Lietuvos darbo kodeksu bei kitais teisiniais įsipareigojimais, vyraujančiais šalyje.

2019 metų rugpjūčio pradžioje buvo pradėti biuro paieškos bei darbinimo procesai ir, dėl nuolatinių konsultacijų su teisininkais ir buhalterija, jau po dviejų savaičių darbuotojas oficialiai pradėjo darbą naujame biure.

Po pirmosios sėkmingos praktikos, ORA 7 kreipėsi į mus dėl kitų „Simplika“ teikiamų paslaugų – personalo atrankos, kurios metu atrinkome 2 specialistus.

Nauji ORA 7 darbuotojai buvo įdarbinti, naudojantis „Simplika“ laikinojo įdarbinimo paslauga, į kurią įeina visas darbuotojo įdarbinimo procesas bei dokumentacijos administravimas, pagal vietinius įstatymus. Taip pat rūpinamės buhalteriniu darbuotojo darbo užmokesčio išmokėjimu, ir kitų susijusių mokėjimų ir įsipareigojimų apskaita. 

Viso bendradarbiavimo metu palaikome artimą kontaktą tiek su klientu, tiek su darbuotojais, kuriuos konsultuojame ir atsakome į kylančius klausimus darbo teisės ar kitais klausimais.

REZULTATAS
Pirmuoju etapu įdarbinome kliento duotą asmenį bei padėjome surasti biurą sėkmingai darbo pradžiai. Metų pradžioje mes tęsėme bendradarbiavimą su šia įmone ir įvykdėme 2 sėkmingas atrankas – komunikacijos vadybininko bei transporto specialisto, kurie taip pat buvo įdarbinti per įmonę „Simplika“.

REKOMENDACIJA
Esame naujas Prancūzijos įmonės projektas Lietuvoje. Kol nesame registruota įmonė Lietuvoje, kreipėmės į keletą lietuviškų įdarbinimo įmonių, kurioms padedant galėtume sudaryti trišalę sutartį. Pasirinkome UAB Simplika, kadangi nuo pat pradžių bendravimas buvo aiškus, tikslingas, jautėme kompetencija ir operatyvumą. Bendradarbiavimas tęsiasi jau 9-tas mėnuo ir rezultatai pranoko lūkesčius.

Puiki konsultacija visais buhalterijos klausimais bei sklandus jos administravimas, atsakingo darbuotojo profesionalumas bei operatyvumas, konsultavimas bet kokiais iškilusiais klausimais, nesklandumais ir t.t., teisininkų pagalba pasirašant sutartis ar kitus dokumentus, naujų darbuotojų paieška, visuomet malonus ir šiltas bendravimas ir t.t.

Jaučiame didelį užnugarį šiandieniame verslo kontekste, kur informacijos srautai dideli ir nuolat kintantys. Mūsų prancūzai vadovai jaučiasi saugūs ir ramūs, jog visi šie reikalai yra prižiūrimi ir tvarkomi profesionalios komandos.

UAB Simplika yra tikrai geriausias partneris mūsų kelyje.

Tik geriausios rekomendacijos ir šilčiausi linkėjimai visai komandai.

Padalinio vadovė
Karolina Grigonytė

 

Brightstar: pirkimų vadybininkų komanda

Pirkimų vadybininkų komanda

Brightstar  ̶  23 metus 38 šalyse sėkmingai veikianti užsienio kapitalo telekomunikacijos paslaugų įmonė, kurios veiklos sritis – mobiliųjų telefonų ir kitų įrenginių distribucija.

Įdarbintų asmenų skaičius: 4

Vieta: Kaunas, Lietuva

Mūsų vaidmuo: personalo paieška ir atranka, laikinasis įdarbinimas

TIKSLAS
Mūsų tikslas buvo, naudojantis Simplika laikinojo įdarbinimo ir personalo atrankos paslaugomis, suburti naują pirkimų komandą Lietuvoje. Per mažiau nei mėnesį turėjome atrinkti ir  įdarbinti 4 pirkimų specialistus, pasirūpinant šių darbuotojų administravimu ir darbo vietos (biuro) nuoma bei kitų tiekėjų paslaugų administravimu.

PROCESAS
Prieš pradedant personalo paieškos ir atrankos bei laikinojo įdarbinimo procesą, mes bendravome su Brightstar atstovais, aptarėme esamą situaciją, išsiaiškinome kliento lūkesčius ir sudėliojome veiklos planą.

2020 metų balandžio mėnesį buvo pradėti personalo paieškos ir atrankos procesai. Atsižvelgiant į kliento poreikį suburti komandą iki nurodyto termino,  atrankai buvo teikiamas prioritetas. Per 2 savaites klientui buvo pristatyta 10 kandidatų, iš kurių buvo atsirinkti 4 darbuotojai. Dėl sklandžios ir efektyvios komunikacijos ir bendradarbiavimo su klientu, visi lūkesčiai buvo išpildyti, o darbuotojai – sėkmingai atrinkti ir įdarbinti.

Nauji Brighstar darbuotojai buvo įdarbinti, naudojantis „Simplika“ laikinojo įdarbinimo paslaugomis. Ši paslauga apima darbuotojo įdarbinimo procesą, dokumentacijos administravimą pagal Lietuvos įstatymus, darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimą ir išmokėjimą bei kitą buhalterinę apskaitą.

REZULTATAS
Tikslas buvo pasiektas – 4 pirkimų specialistų komanda buvo atrinkta bei įdarbinta laiku. Taip pat buvo pasirūpinta biuro administravimo klausimais, apimančiais komunikavimą ir sutarčių pasirašymą su įvairiais tiekėjais.