Naujienos

2020 metų pabaigos „highlights“

2020 12 31

Artėjant metų pabaigai, svarbu ne tik išsikelti tikslus ateinantiems metams, bet ir apibendrinti praėjusius.  2020 metai nors ir buvo neįprasti, pilni netikėtumų ir išbandymų, kartu atnešė ir daug neįkainojamos patirties bei pamokų. Išmokome daug reikšmingų dalykų, tapome stipresni, lankstesni, atviresni pokyčiams, dar stipriau ėmėme puoselėti savo įmonės vertybes.

Štai ateinant gražiausioms metų šventėms, kaip ir kasmet, nusprendėme paaukoti tiems, kuriems labiausiai to reikia. Šiais metais aukojome projektui „Negalia netrukdo dirbti”. Projekte surinkti pinigai bus panaudoti reikiamiems neįgaliųjų mokymams, jų darbo vietų paieškai bei pagalbai įsitvirtinant darbo rinkoje. Kaip žmogiškųjų išteklių įmonė, suprantame kaip tai yra svarbu ir tikime, kad prisidėdami prie tokių projektų, kaip šis, kuriame tvirtesnę Lietuvos ateitį.

Taip pat, džiaugiamės, kad šiais metais mūsų įmonei buvo suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje lyderiai”. Šis sertifikatas yra įrodymas, kad Simplika jau penkis metus iš eilės yra finansiškai disciplinuota įmonė, kuri laiku atsiskaito su savo kreditoriais, punktualiai sumoka mokesčius ir profesionalai rūpinasi savo finansiniais rodikliais. „Stipriausių Lietuvoje“ sertifikato suteikimas yra pagrįstas gilia analize ir daugiau kaip 100 įvairių rodiklių vertinimu, tad šis sertifikatas įrodo, kad Simplika yra ne tik finansiškai atsakinga įmonė, bet ir patikimas verslo partneris.

Na, o, didžiausiu laimėjimu galime laikyti tai, kad CVO | Simplika grupės vadovė Akvilė Kazlienė tapo svarbios HR organizacijos InHunt atstove Lietuvai. „InHunt World“ yra pasaulinis „galvų medžioklės" tinklas, jungiantis pažangiausias HR kompanijas visame pasaulyje. Mūsų įmonės vadovės bendradarbiavimas su šia organizacija suteikia mums galimybę nuolat žinoti verslo-HR aktualijas kitose šalyse, dalyvauti HR projektuose tarptautiniu mastu bei dalintis gerosiomis praktikomis su savo klientais.

Apibendrinus 2020 metų pabaigos svarbiausius įvykius, suprantame, kaip svarbu yra švęsti savo ir kitų pergales. Tai įkvepia ir motyvuoja ateinančiais metais nuveikti dar daugiau, nenustoti tobulėti ir nuolat mokytis vardan geresnių įmonės ir savo asmeninių rezultatų!