Naujienos

TARP GERIAUSIŲ PASAULIO DARBDAVIŲ MŪSŲ PARTNERIS – “PHILIP MORRIS BALTIC”

2018 10 19

Džiaugiamės būdami svarbiu “Philip Morris Baltic” partneriu, padedančiu formuoti įmonės reputaciją šalyje. Norime pasidalinti su Jumis džiugia naujiena – tarptautinį tyrimą atliekantis nepriklausomas Nyderlandų institutas „Top Employers Institute“ paskelbė geriausių darbdavių (angl. Top Employers) sąrašą, į kurį ketvirtus metus iš eilės pateko „Philip Morris Baltic“ įmonė.

„Top Employers Institute“ tarptautinio verslo plėtros direktoriaus Dennis Utter teigimu, visos sertifikuojamos kompanijos yra vertinamos pagal aukščiausius tarptautinius „HR Best Practices Survey“ standartus. Tyrime dalyvaujančios įmonės turi atitikti griežtus talentų valdymo strategijų kūrimo, darbo jėgos planavimo, naujų darbuotojų integravimo, mokymosi ir tobulėjimo programų, atlyginimų bei priedų sistemų sudarymo ir lyderystės ugdymo sritims taikomus kriterijus. Tarptautinės audito bendrovės „Grand Thornton“ atliekamas auditas užtikrina gautų rezultatų skaidrumą ir vientisumą.

„Mūsų atliktas tyrimas patvirtino, kad UAB „Philip Morris Lietuva“ ir UAB „Philip Morris Baltic“ darbuotojai turi išskirtinę darbo aplinką bei galimybę dalyvauti kūrybinėse iniciatyvose, apimančiose įvairias motyvavimo ir veiklos vertinimo sistemas, kurios puikiai atspindi „Philip Morris“ organizacijos kultūrą“, – sakė D.Utter.
„Mes kryptingai siekiame sukurti aplinką, kurioje darbuotojai matytų aiškias karjeros galimybes, galėtų mokytis ir tobulėti ne tik kaip profesionalai, bet ir kaip asmenybės, turinčios savo pomėgius ir svajones. „Philip Morris“ Lietuvoje siūlo išskirtines nuolatinių mokymų programas ir diegia bei stiprina įvairias lyderystės ugdymo iniciatyvas. Šis pripažinimas patvirtina, jog kompanijos pastangos yra teisingos ir vertinamos. Mes tuo didžiuojamės“, – sakė Generalinis direktorius Baltijos šalims, Mindaugas Dacys.

Picture2 Picture3 Picture4