Naujienos

Dėl Simplika verslo tęstinumo

2020 03 20

Dėl COVID-19 pandemijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbto karantino, norime pasidalinti informacija apie Simplika taikomus darbo metodus šiuo laikotarpiu ir kita aktualia informacija, susijusia su darbo užtikrinimu.

UAB „Simplika“ darbuotojai, saugodami savo ir visų bendruomenės narių sveikatą, o taip pat vadovaudamiesi valstybinėmis rekomendacijomis, pradėjo dirbti nuotoliniu būdu iš namų.

Taip pat atkreipiame dėmesį, jog žemiau išvardinti asmenys pagal Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nurodymus privalo 14 dienų praleisti karantine, izoliacijoje namuose, ribodami fizinį kontaktą su kitais asmenimis.

Keturiolikos dienų izoliacija taikoma, jei asmuo:

  • Grįžo iš užsienio kovo 16 d. ir vėliau;
  • Iki kovo 16 d., per pastarąsias dvi savaites lankėsi į rizikos grupę įtrauktose šalyse;
  • Turėjo artimą kontaktą su žmogumi, kuriam nustatytas ar įtariamas užsikrėtimas koronaviruso infekcija.

Asmenys, jaučiantys peršalimo simptomus skatinami likti namuose, o pasireiškus į gripą panašiems simptomams – pasikonsultuoti su  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovais ar medikais telefonu.

Savo klientus ir kandidatus kviečiame vengti nebūtinų sambūrių ir susirinkimų, perkelti darbo pokalbius, susitikimus į virtualią erdvę, dėl svarbių klausimų konsultuotis nuotoliniu būdu, o pasirašyti įvairius dokumentus ar sutartis elektroniniu būdu.

Visi Simplika verslo procesai nenutrūksta ir yra vykdomi nuotoliniu būdu, su mumis galite susisiekti telefonu, el. paštu ar internetinio vaizdo pokalbio metu (laikas suderinamas).

Susisiekti su mumis galite:

  • Paskambindami savo konsultantei ar bendruoju telefonu 852725587 (darbo dienomis, 8-17 val., penktadieniais 8-16 val.)
  • Elektroniniu paštu darbas@simplika.lt ar siųsdami elektroninius laiškus savo konsultantei.

Vertiname savo klientus ir kandidatus, tad siekiame užtikrinti nepertraukiamą ir patikimą paslaugų teikimą. Dedame visas pastangas, siekdami išvengti nepatogumų ar techninių nesklandumų. Norime Jus patikinti, kad nepaisant mūsų komandos darbo vietos, esame pasirengę atsakyti į Jūsų klausimus ir suteikti kitą reikiamą pagalbą. Simplika | CVO įmonių grupė nuolat seka informaciją bei bendrauja su teisininkais dėl susidariusios situacijos, tad jei turite poreikį pasikonsultuoti ar pasitarti su mumis, drąsiai skambinkite aukščiau nurodytais kontaktais.

Simplika komanda