Naujienos

„Simplika“ ir „CVO Recruitment“ vadove tapo Ieva Lučinskienė

2024 01 04

Nuo šių metų pradžios naująja personalo atrankų įmonių grupės „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ vadove tapo Ieva Lučinskienė. Ji pakeitė šias pareigas nuo 2006 metų ėjusią Valeriją Buzėnienę. 

Sukaupusi 12 metų darbo patirtį „Simplika“ organizacijoje Ieva Lučinskienė kasdien prisidėjo prie verslo sėkmės ir augimo, dalinosi savo įžvalgomis ir žiniomis personalo atrankų srityje su komanda, klientais bei darbo ieškančiais specialistais. Savo karjerą Ieva Lučinskienė pradėjo kaip personalo atrankų specialistė, vėliau tapo projektų vadove, o po ilgametės projektų valdymo patirties paskutiniuosius 3 metus dirbo „Simplika“ atrankų komandos vadove.

„Per visus šiuos metus su „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ organizacija sparčiai augome ir keitėmės. Labai tvirtais žingsniais ėjome link kokybės ir ilgalaikės partnerystės. Mūsų komanda itin vertina profesionalumą, todėl nuolat siekiame ilgalaikio, atviro bei glaudaus bendradarbiavimo su kiekvienu savo partneriu: klientu, kandidatu bei komandos nariu. Tikiu, kad pagrindinis organizacijos tikslas nesikeis – būti patikimu partneriu ir užtikrinti aukščiausios kokybės personalo sprendimus verslui bei bendruomenei“, – teigia Ieva Lučinskienė, naujoji „Simplika“ bei „CVO Recruitment“ įmonių grupės vadovė.

Tęsdama savo veiklą organizacijoje Ieva Lučinskienė bus atsakinga už pagalbą verslams personalo klausimais, komandų efektyvumą ir veiklos rezultatų valdymą, taip pat įmonių grupės vizijos įgyvendinimą ir pridėtinės vertės darbo rinkoje kūrimą.

„Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – Baltijos regione veikiančios personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonės, priklausančios lyderiaujančiai pasaulyje žmogiškųjų išteklių bendrovės grupei „Gi Group Holding“. „CVO Recruitment“ įdarbina viduriniojo ir aukščiausiojo lygio specialistus bei aukščiausiojo lygio vadovus, o „Simplika“ daugiausia dėmesio skiria personalo nuomai ir įdarbinimui, bei jaunesniųjų ir vidurinio lygio specialistų įdarbinimui.