Įdarbinimo
agentūra

Įdarbinimo agentūra Simplika – pagalba jūsų įmonei rasti reikiamus darbuotojus

Simplika – tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mes esame vieni pirmųjų personalo sprendimų kompanijų, pradėjusių teikti laikinojo įdarbinimo paslaugas Lietuvos rinkoje.

Vilniuje bei Latvijoje ir Estijoje filialus turinčios įdarbinimo agentūros Simplika patirtis – daugiau nei 16 metų personalo atrankos srityje. Kiekvieną iš mūsų darbuotojų vienija bendras tikslas padėti įmonėms surasti reikiamą darbuotoją bei puikų komandos narį, o darbo ieškantiems asmenims - greičiau įsilieti į darbo rinką. Siūlome lanksčius personalo sprendimus – personalo atrankas (pilnas, dalines, masines), personalo laikinąją nuomą bei administratorės nuomą „Bandyk samdyk“.

Pagrindiniai personalo atrankos agentūros Simplika klientai – tarptautinio ir vietinio kapitalo įmonės, kurios vertina mūsų kompetentingų konsultantų atliekamą darbą, operatyviai ir kokybiškai teikiamas paslaugas.

Siekdami efektyvesnių verslo įmonių rezultatų ir pokyčių darbo rinkoje, link savojo tikslo keliaujame būdami:

  • profesionalūs - mes vertiname profesionalumą ir kokybę bei siekiame ilgalaikio ir glaudaus bendradarbiavimo su kiekvienu iš savo klientų. Patikima įmonės komanda laikosi griežtų standartų ir vykdo visus savo įsipareigojimus;
  • veržlūs – pagrindinis mūsų tikslas – siūlyti ir teikti aukščiausios kokybės personalo sprendimus; sau keliame ambicingus tikslus ir visuomet stengiamės juos vykdyti bei viršyti;
  • pažangūs, nes nuolat taikome novatoriškus ir optimalius sprendimus, siūlydami paslaugas savo klientams. Nuolat tobuliname savo metodologiją, darbo įrankius bei procesus. Kiekvienam darbuotojui keliamas tikslas tobulėti, siekiant kuo profesionaliau aptarnauti klientą.

Bet kuris vadovas supranta, kad kiekvienas įmonės darbuotojas – tai tarsi mažytis tiksliai veikiančio didelio mechanizmo sraigtelis. Tačiau, jei tas sraigtelis pasimeta ar sugenda, iki šiol sklandžiai veikęs, įmonės mechanizmas sutrinka ar net sustoja. Tokiu atveju į pagalbą atskuba personalo atrankos bei įdarbinimo agentūros, kurių tikslas – surasti tinkamą sraigtelį, kad įmonės mechanizmas ir toliau galėtų sklandžiai veikti nesustodamas ir nepatirdamas bereikalingų nuostolių.

Kreipdamiesi į įdarbinimo agentūros Simplika komandą, visokeriopos pagalbos sulauks tiek naujus darbuotojus norinčios įdarbinti įmonės, tiek darbo ieškantys savo srities specialistai.

Kodėl būtent mes?

Didžiausia įmonės vertybė yra darbuotojas. Personalo paieška ir atranka užima nemažai laiko, kurį tenka skirti ieškant atitinkamomis kompetencijomis pasižyminčio darbuotojo. Mes – įdarbinimo agentūra „Simplika“ pasirūpinsime, kad jūsų komandoje dirbtų jūsų organizacijos kultūrą atitinkantis darbuotojas.

Pagrindinis mūsų tikslas - sutaupyti savo klientų resursus, išspręsti jų žmogiškųjų išteklių problemas bei palengvinti darbdavių gyvenimą. Siekdami būti maksimaliai naudingi savo esamiems ir būsimiems klientams, diferencijuojame savo paslaugas ir siūlome tiek ilgalaikį, tiek trumpalaikį bendradarbiavimą. Įmonėms galime pasiūlyti vienkartinę personalo atranką, esant specializuotų įgūdžių poreikiui. Lygiai taip pat galime suteikti ir trumpalaikės darbuotojų nuomos paslaugą.

Ieškantiems darbo, įdarbinimo agentūra Simplika taip pat gali pateikti įvairiausių darbo pasiūlymų, rasti laikiną darbą ar pakonsultuoti karjeros klausimais, kad be jokių kliūčių surastumėte savo svajonių darbą.

Įdarbinimo agentūros Simplika filialas Lietuvoje įsikūręs Vilniuje, tad visada esate laukiami mūsų biure. O jei negalite atvykti, rūpimus klausimus pateikite kontaktuose nurodytais telefono numeriais bei el. paštu. Taip pat galima užpildyti žemiau esančią užklausos formą. Mūsų profesionalūs konsultantai susisieks jums patogiu metu ir suteiks atsakymus į visus užduotus klausimus.

Mes padėsime Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą!

mūsų paslaugos
Jūsų poreikiams

Ecovadis pilkas    Gazele_pilka
       

Simplika pateko į metų „Gazelės 2017“ nominantų sąrašą ir buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.  Mes taip pat buvome sertifikuoti EcoVadis vertinimo programos kaip tvaraus verslo bendrovė.

2020 m. Simplikai buvo suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje lyderiai”. Tai patvirtina, kad Simplika jau penkis metus iš eilės yra finansiškai disciplinuota įmonė, kuri laiku atsiskaito su savo kreditoriais, punktualiai sumoka mokesčius ir profesionalai rūpinasi savo finansiniais rodikliais. „Stipriausių Lietuvoje“ sertifikato suteikimas yra pagrįstas gilia analize ir daugiau kaip 100 įvairių rodiklių vertinimu, todėl šis sertifikatas įrodo, kad Simplika yra ne tik finansiškai atsakinga įmonė, bet ir patikimas verslo partneris.