1573802768_0_191114_cover__(3)-81f5ce27d4bfed88cd79cf7b955e9597.jpg
Mūsų vertybės
Simplika komanda gyvena keturiomis mums svarbiausiomis vertybėmis. Jomis vadovaujamės kasdienėje veikloje bendraudami su kolegomis, klientais, kandidatais, laikinais darbuotojais ir partneriais.
Komunikacija
Siekiame užtikrinti, kad tarpusavio komunikacija būtų sklandi, efektyvi ir greita. Tikime, kad nėra savaime suprantamų dalykų. Bendraudami esame atviri gaunamai informacijai ir stengiamės ją perteikti kitam asmeniui taip, kad būtų aiškiai suprantama, konkreti ir savalaikė.
Bendradarbiavimas
Ypatingai svarbus bendradarbiavimas su klientais bei kandidatais. Tikime, kad padėdami vieni kitiems, galime padaryti daugiau ir daug greičiau, bei sėkmingai išspręsti kylančias situacijas ir rasti joms sprendimus.
Pasitikėjimas
Mums tai tikėjimas savimi ir vieni kitais. Tai apjungia mūsų darbo kultūrą, o principas „paprašiau-pamiršau“ leidžia siekti maksimalių rezultatų.
Siekis žinoti
Kiekvieno mūsų komandos nario DNR gyvena žingeidumas, didelis smalsumas ir nuolatinis noras tobulėti. Esame laimingi, kad galime šias savybes „įdarbinti“ kiekvieną dieną: domimės kas vyksta darbo rinkoje, versle ir pasaulyje. Įgytas žinias taikome čia ir dabar.
Paskutinės naujienos
Verslininkas ieško prasmės
Pastaraisiais metais stebimas poslinkis franšizės gavėjų motyvacijos srityje. Franšizės pasirinkimą lemia ne tik pelningumas, bet ir veiklos prasmingumas. Apie darbo kultūros ir dalykinių santykių pokyčius, poreikį „įsitinklinti“ ir turėti didįjį brolį ar seserį, „inkarus“, laikančius...
Karjeros pokyčių valdymas: persikvalifikavimas.
Jau 5-asis mūsų su „CVO Recruitment Lietuva“ organizuojamas renginys klientams. Šiais metais kalbėjome apie karjeros pokyčių valdymą ir persikvalifikavimo poreikį, to proceso iššūkius organizacijoms ir darbuotojams bei darbo rinkos ateities perspektyvas. Dėkojame už norą dalintis ir draugystę:...