Mūsų vertybės
Simplika komanda gyvena keturiomis mums svarbiausiomis vertybėmis. Jomis vadovaujamės kasdienėje veikloje bendraudami su kolegomis, klientais, kandidatais, laikinais darbuotojais ir partneriais.
Komunikacija
Siekiame užtikrinti, kad tarpusavio komunikacija būtų sklandi, efektyvi ir greita. Tikime, kad nėra savaime suprantamų dalykų. Bendraudami esame atviri gaunamai informacijai ir stengiamės ją perteikti kitam asmeniui taip, kad būtų aiškiai suprantama, konkreti ir savalaikė.
Bendradarbiavimas
Ypatingai svarbus bendradarbiavimas su klientais bei kandidatais. Tikime, kad padėdami vieni kitiems, galime padaryti daugiau ir daug greičiau, bei sėkmingai išspręsti kylančias situacijas ir rasti joms sprendimus.
Pasitikėjimas
Mums tai tikėjimas savimi ir vieni kitais. Tai apjungia mūsų darbo kultūrą, o principas „paprašiau-pamiršau“ leidžia siekti maksimalių rezultatų.
Siekis žinoti ir dalintis
Kiekvieno mūsų komandos nario DNR gyvena žingeidumas, didelis smalsumas ir nuolatinis noras tobulėti. Esame laimingi, kad galime šias savybes „įdarbinti“ kiekvieną dieną: domimės kas vyksta darbo rinkoje, versle ir pasaulyje. Įgytas žinias taikome čia ir dabar.
Paskutinės naujienos
CV rašymas – pavyzdžiai ir struktūra
CV arba Curriculum Vitae, lietuviškai verčiamas kaip gyvenimo aprašymas. Tai yra bene svarbiausias dokumentas bet kurio asmens profesinėje karjeroje. Ieškant naujo darbo, kylant pareigose arba persikvalifikuojant reikia pateikti CV naujam darbdaviui ar suinteresuotiems asmenims. Žiūrėdami į CV...
Motyvacinis laiškas: pavyzdžiai ir struktūra
Motyvacinis laiškas yra nedidelės apimties (dažniausiai <1 A4 puslapio) aprašymas, kuriame jūs ar bet kuris kitas žmogus aprašo save ir stengiasi įrodyti, kodėl ji arba jis yra tinkamiausia(-s) kandidatė(-as) pozicijai užimti. Paprasčiau sakant – motyvaciniame laiške reikia parduoti save ir...