Mūsų vertybės
Simplika komanda gyvena keturiomis mums svarbiausiomis vertybėmis. Jomis vadovaujamės kasdienėje veikloje bendraudami su kolegomis, klientais, kandidatais, laikinais darbuotojais ir partneriais.
Komunikacija
Siekiame užtikrinti, kad tarpusavio komunikacija būtų sklandi, efektyvi ir greita. Tikime, kad nėra savaime suprantamų dalykų. Bendraudami esame atviri gaunamai informacijai ir stengiamės ją perteikti kitam asmeniui taip, kad būtų aiškiai suprantama, konkreti ir savalaikė.
Bendradarbiavimas
Ypatingai svarbus bendradarbiavimas su klientais bei kandidatais. Tikime, kad padėdami vieni kitiems, galime padaryti daugiau ir daug greičiau, bei sėkmingai išspręsti kylančias situacijas ir rasti joms sprendimus.
Pasitikėjimas
Mums tai tikėjimas savimi ir vieni kitais. Tai apjungia mūsų darbo kultūrą, o principas „paprašiau-pamiršau“ leidžia siekti maksimalių rezultatų.
Siekis žinoti ir dalintis
Kiekvieno mūsų komandos nario DNR gyvena žingeidumas, didelis smalsumas ir nuolatinis noras tobulėti. Esame laimingi, kad galime šias savybes „įdarbinti“ kiekvieną dieną: domimės kas vyksta darbo rinkoje, versle ir pasaulyje. Įgytas žinias taikome čia ir dabar.
Paskutinės naujienos
Pokalbis dėl darbo: kokių klausimų galime tikėtis?
Darbo pokalbio sėkmę lemia ne tik tinkamas kandidato pasiruošimas, bet ir darbdavio korektiški, tiksliai parinkti #klausimai. Kokių klausimų galime tikėtis?
Profesijos keitimas: kada yra tinkamas laikas bei į ką vertėtų atkreipti dėmesį?
Kada yra tinkamas laikas persikvalifikavimui? Į ką vertėtų atkreipti dėmesį bei kaip tinkamai susiplanuoti šį tolimesnį karjeros etapą straipsnyje dalinasi Ieva Lučinskienė, „Simplika" atrankų komandos vadovė.