Mūsų vertybės
Simplika komanda gyvena keturiomis mums svarbiausiomis vertybėmis. Jomis vadovaujamės kasdienėje veikloje bendraudami su kolegomis, klientais, kandidatais, laikinais darbuotojais ir partneriais.
Komunikacija
Siekiame užtikrinti, kad tarpusavio komunikacija būtų sklandi, efektyvi ir greita. Tikime, kad nėra savaime suprantamų dalykų. Bendraudami esame atviri gaunamai informacijai ir stengiamės ją perteikti kitam asmeniui taip, kad būtų aiškiai suprantama, konkreti ir savalaikė.
Bendradarbiavimas
Ypatingai svarbus bendradarbiavimas su klientais bei kandidatais. Tikime, kad padėdami vieni kitiems, galime padaryti daugiau ir daug greičiau, bei sėkmingai išspręsti kylančias situacijas ir rasti joms sprendimus.
Pasitikėjimas
Mums tai tikėjimas savimi ir vieni kitais. Tai apjungia mūsų darbo kultūrą, o principas „paprašiau-pamiršau“ leidžia siekti maksimalių rezultatų.
Siekis žinoti ir dalintis
Kiekvieno mūsų komandos nario DNR gyvena žingeidumas, didelis smalsumas ir nuolatinis noras tobulėti. Esame laimingi, kad galime šias savybes „įdarbinti“ kiekvieną dieną: domimės kas vyksta darbo rinkoje, versle ir pasaulyje. Įgytas žinias taikome čia ir dabar.
Paskutinės naujienos
2020 metų pabaigos „highlights“
Artėjant metų pabaigai, svarbu ne tik išsikelti tikslus ateinantiems metams, bet ir apibendrinti praėjusius. 2020 metai nors ir buvo neįprasti, pilni netikėtumų ir išbandymų, kartu atnešė ir daug neįkainojamos patirties bei pamokų. Išmokome daug reikšmingų dalykų, tapome stipresni, lankstesni,...
Virtualūs žaidimai komandoms. Lengvai įveikiami, bet smagūs!
Mes, kaip komanda, kuri dirba nuotoliniu būdu, nuolat ieškome būdų, kaip virtualiu būdu suartinti savo komandą, pralinksminti vienas kitą, atsitraukti nuo darbų. Dėl šios priežasties sudarėme sąrašą žaidimų, kurie, mūsų manymu, labiausiai tinka virtualiam komandos formavimui, yra labai paprasti,...