Paslaugos
verslui

Vadovų paieška ir atranka

Vadovų paieška ir atranka: sparčiam Jūsų įmonės ar organizacijos kilimui

Geras vadovas – ne tas, kuris tiesiog vadovauja, o labiau tas, kuris veda įmonę ir visą jos personalą į priekį. Tai lyderis, kuris pasižymi sugebėjimu įsigilinti bei suprasti įvairias sritis: nuo psichologinio darbuotojų motyvavimo ir nuoširdžios pagalbos jiems iki derybų vedimo ir greito reagavimo susidarius netikėtai situacijai. Pasirūpinti, kad įmonės veikla būtų vykdoma sklandžiai, nenukentėtų pozityvi darbinė atmosfera ir numatyti darbai būtų vykdomi laiku – sudėtingas, daug atsidavimo, lankstumo, kūrybingumo ir kompetencijos reikalaujantis procesas.

 • Vadovų paieška ir atranka yra vykdoma mūsų tarptautinės HR grupės partnerių – CVO recruitment“.
 • Paieška apima nuo junior iki aukščiausio lygio vadovų.
 • Jeigu domina vadovų paieškos ir atrankos paslauga, nukreipsime ir supažindinsime jus su mūsų seserine įmone „CVO recruitment“.

Vadovų atranka vykdoma tokiose verslo srityse: inžinerija, informacinės technologijos, pardavimai, rinkodara, personalo valdymas, logistika, finansai, buhalterija.

Kaip vykdoma vadovų paieška ir atranka?

Operatyviai padėdama tiek visos įmonės, bet ir funkcinės grandies vadovo paieškose. Šis procesas vykdomas etapais:

 • aptariami jūsų keliami reikalavimai ieškomam darbuotojui, darbo pobūdis, siūlomos sąlygos ir atrankos planas;
 • talpinami skelbimai darbo paieškos ir pasiūlos portaluose (papildomai mokėti už tai jums nereikia). Šie skelbimai gali būti talpinami nurodant arba nenurodant jūsų įmonės;
 • vykdoma paieška sukauptoje vidinėje ir išorinėje duomenų bazėse;
 • jūsų įmonė ir siūloma darbo vieta pristatoma surastiems kandidatams;
 • struktūrizuotų pokalbių metu patikrinami ir įvertinami kandidatų funkcinės kompetencijos bei turimi įgūdžiai (pavyzdžiui, kalbų mokėjimas);
 • kiekvienai laisvai darbo vietai atrenkami ir pristatomi 3-5 kandidatai;
 • suderinami pokalbiai su tinkamais kandidatais;
 • pateikiami teigiami/neigiami atsakymai atrankoje dalyvavusiems kandidatams;
 • nuolat palaikomas ryšys su jumis ir užtikrinamas sėkminga atrankos proceso eiga.

Visada yra išsiaiškinami ne tik įmonės pagrindinio, už atrankos procesą, atsakingo vadovo, bet ir atrinktų kandidatų lūkesčiai, poreikiai ir tikslai. Paieškos proceso metu renkami duomenis apie potencialius vadovus tam, kad būtų galima geriau suprasti jų tinkamumą. Tikslas – maksimalus abiejų pusių poreikių patenkinimas ir greitas įdarbinimas.

Kiek laiko gali pareikalauti vadovų paieška ir atranka?

Vidutiniškai viskas užtrunka 4-6 savaites, tačiau kiekvienas atvejis individualus. Paieškos trukmei įtaką daro įvairūs išoriniai ir vidiniai veiksniai. Bet kokiu atveju, vadovų atranką vykdant per personalo paieškos ir atrankos kompaniją, įmonė sutaupo laiko. Taip yra todėl, kad mes ir CVO Recruitment turime sukaupę patirties šioje srityje, didelę duomenų bazę ir visas paieškos bei atrankos procesas mums gerai pažįstamas. 

Ne tik greita, bet ir maksimaliai kokybiška vadovų atranka

Ieškodami bei atrinkinėdami vadovus įmonei, visada atsižvelgiama į kandidatų patirtį, motyvaciją, reputaciją ir kultūrinį atitikimą kompanijai. Personalo atrankos ir įdarbinimo srityje kartu su savo partneriais CVO Recruitment“ dirbame 20 metų. Sukaupėme daug patirties ir duomenų, o dabar galime visu tuo pasinaudoti tam, kad savo klientų lūkesčius įvykdytume kuo operatyviau ir kokybiškiau. Juk jūsų klientų sėkmė bei pasitenkinimas yra ir mūsų kompanijos sėkmė.

Kad viskas vyktų dar greičiau, mūsų seserinė įmonė CVO Recruitment“ vadovų paieškos ir atrankos procese naudoja šiuos kanalus:

 • asmeninių kontaktų ratas. Ši įmonė turi sukaupusi daug patirties bendraujant su klientais, taip pat rekomendacijų iš buvusių personalo paieškų projektų. Ji gali lengvai pasiekti žmones, kurie savo CV aktyviai nesiunčia ir nedalyvauja darbo paieškos procesuose, tačiau yra patyrę ir kompetentingi specialistai;
 • sukaupta vidinė (Simplika ir CVO Recruitment) kandidatų duomenų bazė;
 • socialiniai tinklai (LinkedIn, MeetFrank), vykdant aktyvią paiešką „headhunting“; 
 • išorinė kandidatų duomenų bazė: www.cvonline.lt, www.cvbankas.lt, CV-Online;
 • darbo skelbimų portalai: www.cvo.lt, www.simplika.lt ir kiti.

Pokyčiai organizacijoje visada prasideda nuo vadovų

Sėkminga vadovo atranka – tai tolimesnė sėkminga jūsų įmonės plėtra ir augimas. Taip pat motyvuojanti aplinka darbo vietose, patenkinti darbuotojai ir laiku atliekami darbai. Mes siekiame, kad rezultatus jūs pamatytumėte kuo greičiau. Kuo operatyviau vykdoma vadovo paieška, tuo greičiau už jūsų įmonės, organizacijos, ar atskiro jos padalinio vairo stos patyręs lyderis. 

Pasitelkdami savo sukauptą patirtį ir kompetenciją, mes visada galime įžvelgti klientų stipriąsias ir silpnąsias puses, patarti, padėti, pakonsultuoti. Tai visada jiems sutaupo ir laiko, ir energijos.

Pagrindiniai vadovams keliami reikalavimai

Vadovas, skirtingai nuo kitų įmonės darbuotojų, atsakingas ne tik už savo, bet už kitų vykdomą veiklą, kas tikrai nėra lengva. Vadovui paprastai tenka tokios užduotys:

 • užtikrinti įmonės veiklos efektyvumą, derinant įvairius tikslus ir poreikius bei naudojantis turimais ištekliais;
 • išlaikyti balansą tarp skirtingų įmonės poskyrių ir atskirų asmenų tikslų, norų bei poreikių;
 • dalyvauti ir tarpininkauti pasitarimuose bei ginčuose, kurie gali paveikti psichologinę darbinės erdvės atmosferą, darbuotojų nusiteikimą ir jų darbo našumą;
 • mokėti įtikinti, rasti visam personalui tinkamus kompromisus, kurie netrikdytų įmonės veiklos;
 • atstovauti įmonės interesus tiek jos viduje, tiek išorėje, dalyvauti susitikimuose bei derybose su kitų įmonių ar organizacijų atstovais.

Galima būtų išskirti tokius pagrindinius, geram vadovui reikalingus įgūdžius:

 1. Techniniai įgūdžiai. Tai vadovo sugebėjimas naudotis įvairiomis techninėmis priemonėmis, procedūromis, pagalbine technika.
 2. Darbo su žmonėmis įgūdžiai. Vadovaujant labai svarbu gebėti suprasti personalo nuotaikas ir poreikius, mokėti motyvuoti ir paskatinti. 
 3. Koncepciniai įgūdžiai. Tai mokėjimas aprėpti ir koordinuoti visą įmonės (ar atskiro poskyrio) veiklą, darniai suderinti užduotis, jų eiliškumą, atlikti efektyvius, ilgalaikius sprendimus.

2 ir 3 punktus dar galima įvardinti kaip „minkštuosius“ įgūdžius. Jiems būtinas kūrybiškumas, sugebėjimas aiškiai komunikuoti, lankstumas, kritinis mąstymas, verslumas, greitas reagavimas į susidariusią situaciją ir efektyviai prie jos prisitaikyti.

Žinoma, kiekvienu konkrečiu atveju, vadovui keliami reikalavimai gali skirtis. Tai priklauso nuo įmonės srities, situacijos, įmonės savininko požiūrio bei lūkesčių. Visi šie klausimai aptariami su personalo atrankos agentūra, prieš imantis vykdyti vadovo paiešką.

Jeigu jūsų įmonei ar organizacijai šiuo metu reikalingas motyvuotas ir kompetentingas vadovas, arba turite su vadovų paieška susijusių klausimų, kreipkitės į mus nurodytais kontaktais. Mes suprantame, kad kiekvienas atvejis yra individualus. Visada esame pasiruošę imtis jūsų situacijos analizės bei padėti priimti efektyvius sprendimus, pagerinsiančius jūsų įmonės darbo našumą, personalo motyvaciją ir sklandų darbų bei pareigų atlikimą.