Įdarbinimo
agentūra

Partneriai


logo CVO

Glaudžiai bendradarbiaujame su mūsų seserine kompanija - partneriais CVO Recruitment  galime pasiūlyti specializuotas papildomas darbuotojų paieškos paslaugas – Finansų, Technologijų/Inžinerijos bei Pardavimų ir Rinkodaros srityse, „Galvų medžioklę“ keleto šalių mastu (Lietuva, Latvija, Estija, Rumunija).
Bendradarbiaudami su mūsų partneriais Coberon Chronos Group, galime suteikti darbuotojų paieškos, atrankos ar darbo nuomos paslaugas visame pasaulyje, nuo Skandinavijos iki Brazilijos, Kinijos ar net Afrikos!

pvpa.png

Esame aktyvūs Lietuvos personalo profesionalus vienijančios Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) nariai. Organizacija įkurta 2006 m. ir siekia kelti personalo valdymo lygį ir efektyvumą Lietuvoje. Asociacijos tikslas – didinti personalo valdymo vertės suvokimą Lietuvoje.
Nuo 2007 metų esame ne tik aktyvūs Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos nariai, bet ir vieni iš asociacijos steigėjų bei valdybos narių. Tai pirmoji ir vienintelė Lietuvoje laikinojo įdarbinimo praktikus apjungianti institucija,  skatinanti rinkos dalyvius naudotis laikinojo įdarbinimo paslaugomis emigracijos ir nelegalaus darbo mastams mažinti bei aktyviai dalyvavusi kuriant laikinojo įdarbinimo įstatyminę bazę.
Countline-NEW-logo

COUNT LINE organizuoja auditorinius ir vidinius mokymus įvairių sričių specialistams mokesčių, apskaitos, darbo santykių, teisės, raštvedybos, personalo vadybos, verslo valdymo ir kitomis temomis. Taip pat rengiami kvalifikacijos kėlimo kursai užsienyje. Mokymuose visuomet siekiama pateikti aktualiausią informaciją apie naujausius teisės aktų pakeitimus, o juos veda kompetentingi lektoriai, vieni žymiausių savo sričių specialistų.