Įdarbinimo
agentūra

Partneriailogo CVO

„Simplika” ir „CVO Recruitment” yra tarptautinė HR įmonių grupė. Personalo atrankų ir įdarbinimo srityje kartu veikianti Baltijos šalyse jau 20 metų. Šios partnerystės pagalba suteikiame platų paslaugų spektrą, aukščiausios kokybės personalo sprendimus verslui. 

Nuo 2020 metų bendradarbiaujame laikydamiesi tos pačios misijos – padėti darbdaviams rasti svajonių darbuotojų, o kandidatams – svajonių darbą.

Kartu su jaunimo darbo centru siekiame padėti jaunimui integruotis į darbo rinką, nukreipti į tinkamas vietas norint ugdyti reikalingus gebėjimus. Jaunuoliams, norintiems geriau pažinti darbo rinką, padidinti savo konkurencines galimybes kartu su partneriais organizuojame edukacinius, informacinius renginius, webinarus, konsultacijas. 

Bendradarbiaudami su mūsų partneriais Coberon Chronos Group, galime suteikti darbuotojų paieškos, atrankos ar darbo nuomos paslaugas visame pasaulyje, nuo Skandinavijos iki Brazilijos, Kinijos ar net Afrikos!

pvpa.png

Esame aktyvūs Lietuvos personalo profesionalus vienijančios Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA) nariai. Organizacija įkurta 2006 m. ir siekia kelti personalo valdymo lygį ir efektyvumą Lietuvoje. Asociacijos tikslas – didinti personalo valdymo vertės suvokimą Lietuvoje.
Nuo 2007 metų esame ne tik aktyvūs Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos nariai, bet ir vieni iš asociacijos steigėjų bei valdybos narių. Tai pirmoji ir vienintelė Lietuvoje laikinojo įdarbinimo praktikus apjungianti institucija,  skatinanti rinkos dalyvius naudotis laikinojo įdarbinimo paslaugomis emigracijos ir nelegalaus darbo mastams mažinti bei aktyviai dalyvavusi kuriant laikinojo įdarbinimo įstatyminę bazę.
Countline-NEW-logo

COUNT LINE organizuoja auditorinius ir vidinius mokymus įvairių sričių specialistams mokesčių, apskaitos, darbo santykių, teisės, raštvedybos, personalo vadybos, verslo valdymo ir kitomis temomis. Taip pat rengiami kvalifikacijos kėlimo kursai užsienyje. Mokymuose visuomet siekiama pateikti aktualiausią informaciją apie naujausius teisės aktų pakeitimus, o juos veda kompetentingi lektoriai, vieni žymiausių savo sričių specialistų.